Kiedy dostanę dotację z programu Mój Prąd?

Wielu naszych Klientów pyta kiedy dostaną dotację z programu Mój Prąd. Postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje. Nabór wniosków w drugiej edycji programu trwał  od 13.01.2020 r. do 06.12.2020 r. Według zapewnień NFOŚiGW rozpatrywanie wniosków ma zakończyć się do rozpoczęcia naboru na trzecią już edycję Programu, która zaczyna się 1 lipca. Status swojego wniosku można sprawdzić wchodząc […]

10 czerwca 2021

Wielu naszych Klientów pyta kiedy dostaną dotację z programu Mój Prąd. Postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje. Nabór wniosków w drugiej edycji programu trwał  od 13.01.2020 r. do 06.12.2020 r. Według zapewnień NFOŚiGW rozpatrywanie wniosków ma zakończyć się do rozpoczęcia naboru na trzecią już edycję Programu, która zaczyna się 1 lipca.

Status swojego wniosku można sprawdzić wchodząc na stronę https://mojprad.gov.pl/ a następnie kliknąć napis  sprawdź jego status.

Z informacji, które dostajemy od naszych klientów wynika, że wnioski złożone w ostatnim tygodniu naboru nie zostały jeszcze rozpatrzone. Natomiast z informacji, które można znaleźć w komentarzach w internecie wynika, że dotacji nie dostały jeszcze osoby, które złożyły wniosek w listopadzie.

Kolejność wypłat uzależniona jest od kolejności zgłoszeń.

A co z osobami, które nie zdążyły złożyć wniosku w wymaganym terminie a mają już zainstalowaną fotowoltaikę?

Na dotację i zwrot kosztów kwalifikowanych w projekcie będą mogły liczyć także osoby, które zainwestowały w fotowoltaikę od 1 lutego 2020r.

Firma Pamach składa w imieniu swoich klientów wnioski do Programu Mój Prąd. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Jak wybrać dobrą firmę do wykonania fotowoltaiki?

10 czerwca 2021 przez Pamach
  Od około 3 lat mamy w Polsce boom na fotowoltaikę. I nic dziwnego, pieniądze [...]

Kiedy dostanę dotację z programu Mój Prąd?

10 czerwca 2021 przez Pamach
Wielu naszych Klientów pyta kiedy dostaną dotację z programu Mój Prąd. Postanowiliśmy zebrać [...]