Olesno

Oferujemy profesjonalny montaż modułów i paneli fotowoltaicznych mieszkańcom Olesna. Naszym wymagającym klientom proponujemy innowacyjne i wysoce skuteczne rozwiązania dostarczane przez światowej klasy producentów. Oferujemy więc fotowoltaikę działającą w systemie Ja Solar, Bauer czy Winaico. Wybór paneli solarnych zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Fotowoltaika dla firm i domów

Panele fotowoltaiczne od Ja Solar i innych renomowanych marek zakładamy dla małych i dużych firm, gospodarstw oraz klientów indywidualnych. Zapewniamy kompleksowe usługi, począwszy od wykonania przemyślanego projektu instalacji, poprzez jej wykonanie i serwis. Najwyższej jakości panele fotowoltaiczne montujemy zarówno na dachach obiektów, jak i gruncie. Ich odpowiednie rozstawienie zostanie podyktowane uzyskaniem wysoce wydajnej i zarazem bezpiecznej pracy systemu. Jako doświadczona firma sukcesywnie pomagamy też w uzyskaniu dotacji na fotowoltaikę. Panele solarne montujemy sprawnie i terminowo.

Klimatyzacja domowa i przemysłowa

Zapewniamy profesjonalny montaż klimatyzacji w Olesnie i okolicach, dopasowując system do wymagań klienta. Wydajne urządzenia zakładamy nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w halach produkcyjnych, marketach czy magazynach. Dlatego zajmujemy się zarówno montażem prostych, jak i skomplikowanych systemów klimatyzacji Split, MultiSplit czy VRF. Na każdym etapie współpracy zapewniamy fachowe doradztwo, proponując sprawdzone i innowacyjne rozwiązania. Z tego względu jako doświadczona firma cieszymy się zaufaniem szerokiego grona wymagających klientów.
Montaż paneli fotowoltaicznych i klimatyzacji w Olesnie to tylko część naszej atrakcyjnej oferty. Specjalizujemy się także w zakładaniu instalacji teletechnicznych, elektrycznych oraz pomp ciepła, oferując ich późniejszy serwis. Jesteśmy też znanym producentem rurociągów przemysłowych. Zapraszamy do kontaktu i owocnej współpracy!

Ostatnie wpisy

Jak wybrać dobrą firmę do wykonania fotowoltaiki?

10 czerwca 2021 przez Pamach
  Od około 3 lat mamy w Polsce boom na fotowoltaikę. I nic dziwnego, pieniądze [...]

Kiedy dostanę dotację z programu Mój Prąd?

10 czerwca 2021 przez Pamach
Wielu naszych Klientów pyta kiedy dostaną dotację z programu Mój Prąd. Postanowiliśmy zebrać [...]

Klimatyzacja w domu – co musisz wiedzieć przed montażem?

23 listopada 2023 przez Pamach
Klimatyzacja, niedawno kojarzona z biurowcami czy marketami, przeszła prawdziwą rewolucję. [...]