Olesno

Oferujemy profesjonalny montaż modułów i paneli fotowoltaicznych mieszkańcom Olesna. Naszym wymagającym klientom proponujemy innowacyjne i wysoce skuteczne rozwiązania dostarczane przez światowej klasy producentów. Oferujemy więc fotowoltaikę działającą w systemie Ja Solar, Bauer czy Winaico. Wybór paneli solarnych zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasza oferta jest jednak szersza: zajmujemy się m.in. montażem klimatyzacji i instalacjami elektrycznymi.

Fotowoltaika dla firm i domów

Panele fotowoltaiczne od Ja Solar i innych renomowanych marek zakładamy dla małych i dużych firm, gospodarstw oraz klientów indywidualnych. Zapewniamy kompleksowe usługi, począwszy od wykonania przemyślanego projektu instalacji, poprzez jej wykonanie i serwis. Najwyższej jakości panele fotowoltaiczne montujemy zarówno na dachach obiektów, jak i gruncie. Ich odpowiednie rozstawienie zostanie podyktowane uzyskaniem wysoce wydajnej i zarazem bezpiecznej pracy systemu. Jako doświadczona firma sukcesywnie pomagamy też w uzyskaniu dotacji na fotowoltaikę. Panele solarne montujemy sprawnie i terminowo.

Klimatyzacja domowa i przemysłowa

Zapewniamy profesjonalny montaż klimatyzacji w Olesnie i okolicach, dopasowując system do wymagań klienta. Wydajne urządzenia zakładamy nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w halach produkcyjnych, marketach czy magazynach. Dlatego zajmujemy się zarówno montażem prostych, jak i skomplikowanych systemów klimatyzacji Split, MultiSplit czy VRF. Na każdym etapie współpracy zapewniamy fachowe doradztwo, proponując sprawdzone i innowacyjne rozwiązania. Z tego względu jako doświadczona firma cieszymy się zaufaniem szerokiego grona wymagających klientów.
Montaż paneli fotowoltaicznych i klimatyzacji w Olesnie to tylko część naszej atrakcyjnej oferty. Specjalizujemy się także w zakładaniu instalacji teletechnicznych, elektrycznych oraz pomp ciepła, oferując ich późniejszy serwis. Jesteśmy też znanym producentem rurociągów przemysłowych. Zapraszamy do kontaktu i owocnej współpracy!

Montaż pompy ciepła w Olesnie

Klimatyzacja domowa to jeden ze sposobów na walkę z nieprzyjemnymi temperaturami, jednak nie jedyny, który oferujemy. Nasza firma wykonuje niezawodne instalacje pomp ciepła w Olesnie. To innowacyjne rozwiązanie pojawia się coraz częściej w polskich domach, a rzesza zadowolonych użytkowników wciąż rośnie. Proponowane przez nas pompy ciepła Panasonic i LG to gwarancja skuteczności i wydajności – zapraszamy do kontaktu w kwestii montażu pompy ciepła w Olesnie i okolicy!
Montaż paneli fotowoltaicznych czy klimatyzacji w Olesnie to tylko część naszej atrakcyjnej oferty. Specjalizujemy się także w zakładaniu instalacji teletechnicznych oraz elektrycznych, oferując ich późniejszy serwis. Wykonujemy fachowe pomiary fotowoltaiki i elektryczne. Jesteśmy też znanym producentem rurociągów przemysłowych. Zapraszamy do kontaktu i owocnej współpracy!

Ostatnie wpisy

Jak wybrać dobrą firmę do wykonania fotowoltaiki?

10 czerwca 2021 przez Pamach
  Od około 3 lat mamy w Polsce boom na fotowoltaikę. I nic dziwnego, pieniądze [...]

Kiedy dostanę dotację z programu Mój Prąd?

10 czerwca 2021 przez Pamach
Wielu naszych Klientów pyta kiedy dostaną dotację z programu Mój Prąd. Postanowiliśmy zebrać [...]

Klimatyzacja w domu – co musisz wiedzieć przed montażem?

23 listopada 2023 przez Pamach
Klimatyzacja, niedawno kojarzona z biurowcami czy marketami, przeszła prawdziwą rewolucję. [...]

Czy należy myć panele fotowoltaiczne?

5 stycznia 2024 przez Pamach
Czy panele solarne trzeba myć? To pytanie, które zadaje sobie wielu właścicieli przydomowych [...]

Instalacja off-grid – zalety i wady

5 stycznia 2024 przez Pamach
Fotowoltaika staje się w Polsce coraz popularniejsza. Jest to wyjątkowe rozwiązanie, które [...]

Farma fotowoltaiczna – czym jest i czy warto?

5 stycznia 2024 przez Pamach
Korzystanie z OZE, czyli Odnawialnych Źródeł Energii, staje się z roku na rok coraz [...]

Ogrzewanie pompą ciepła. Jak wybrać właściwe urządzenie?

10 kwietnia 2024 przez Pamach
Obecnie przy wyborze sposobu ogrzewania domów jednorodzinnych, a także innych miejsc, istotną [...]

Pompa ciepła i fotowoltaika, czyli przepis na tanie ogrzewanie

10 kwietnia 2024 przez Pamach
Z dnia na dzień coraz więcej osób interesuje się rozwiązaniami przyjaznymi dla środowiska [...]